לגלות פנים חדשות ביצירות מוכרות, לפגוש יצירות שלא הכרנו
ולחוות חוויה עמוקה ומרגשת!

כתבו עליי

מתגובות המאזינים והסטודנטים בקורסי האזנה מודרכת למוסיקה, בקורסים למוסיקה ובקונצרטים מוסברים:


ראיון לבלוג Music4awhile. לחצו כאן

ביקורת של נעם בן זאב ("הארץ" 2.2.2005). לחצו כאן

ביקורת של חגי חיטרון ("הארץ", 25.10.2013) וגם כמה מילים על...המרצה. לחצו כאן


ביקורת של גיורא גרשטיין בבלוג האינטרנטי Music4awhile בתחילת פברואר 2015: "לפני הקונצרט התקיימה הרצאה של המוזיקולוגית ענת שרון, אשר במהלכה הוצגו תולדות היצירות ומוטיבים ביוגרפיים ומוזיקליים באותן יצירות, תוך כדי מתן מקטעים קצרצרים על מנת להמחיש את הדברים. שאלה טובה היא אם מוזיקה זקוקה להסברים או להקדמה, אך במידה וכן, שרון עשתה עבודתה על הצד הטוב ביותר. ההרצאה הייתה קצרה, ממוקדת, מעניינת, הומוריסטית וברורה וניתנה בשפה קולחת ועשירה".

"בהזדמנות זו שוב אומר לך כמה יקרים לי השיעורים שלך. כל אחד מהם אבן חן נוצצת בלוח השנה שלי..."

"נהניתי מאוד לשמוע את ההרצאה שלך. היתה בה נינוחות ונעימות שהביאו רצון להיפתח ולהקשיב, וכן נגינת הדוגמאות היתה נאה ביותר." (ד"ר רון וידברג, ראש המחלקה לספרות, ללשון ולאמנויות, האוניברסיטה הפתוחה)

"תודה מכל הלב, מאוד נהנינו מהרצאת הסרנדות שלך!"

"היית מרגשת במיוחד, החל מהקדימונים לפני היצירות וכלה בנגינה מרגשת ומרטיטה. תודה על זמן של הנאה נטו."

"רציתי להודות לך על שעה של התרוממות רוח, ממש כך. אִפשרת לנו לעבור באמצע טרדות יום העבודה לעולם מענג, וזה היה נפלא. תראי איך כולם מחייכים פתאום."

"נסחפנו בהתלהבותך ובעומק ידיעותיך. נחשפנו בהנחייתך לעולם האופרה. לולא את, עולם חוויתי ומקסים זה ודאי היה ממשיך להסתתר מעינינו."

"את נהדרת. שופעת קסם וּמַנחָה בהרבה חן."

"הרשי לי להודות לך על ההנחיה אנינת הטעם שלך. יש לך את המילים הנכונות במקום הנכון וחן וידע רב שפוכים על כל עשייתך. תבורכי בכל מילֵי דמיטב."

"אני יכול בהחלט לומר שאת מנחה טובה יותר מכל אלה ששמעתי עד היום. יש כל כך הרבה גורמים בהנחיה מסוג זה, ונראה לי שהצלחת ליצור שילוב אופטימלי." 

"נהניתי מהרצאתך המעניינת, ומהצורה הבהירה, הרהוטה ורבת החן שנשאת את הדברים!"

"היתה לי הנאה צרופה לשמוע אותך מספרת על עולמות שלא ידעתי, ובמיוחד על עולמך התרבותי שלך, שהוא מקור מתמיד לקנאה שקטה על כך שאת זכית בו ואני רק צופה נאמן בו ובך."

"המון תודה על קורס נפלא, מהנה ומרתק. הפגת את החששות שהיו בי בתחילה, ולימדת אותי ליהנות בכיף מעוד מדיה מופלאה, שמעודי לא נחשפתי אליה קודם לכן."

"תודה רבה על קורס מהנה ומעשיר במיוחד, המספק כלים חדשים להנאה מאופרות."

"אני משערת שאני מביעה תחושה של רבים מהנוכחים באולם – היה פשוט נפלא, וענת, כמו תמיד, עדינה, נעימה, מקצועית ועוד ועוד."

"תודה רבה על קונצרט מדהים באיכותו ובמקצועיותו. כה לחי !!! בלונדון הקהל קם ובקול רם אומר: more! more!, וגם אני".

"אנו נמנים על קהל המאזינים לקונצרטים ומשתדלים לא להחמיצם. הרפרטואר מגוון ומהנה. הקונצרט האחרון, בו ניגנת גם את, היה פשוט מעולה!"

"תודה ו'שאפו' על הקונצרט האחרון, היה מעולה וחברותיי ואני מאד נהנינו."

"בזכות צורת ההנחיה המעולה שלך, סוף סוף הבנתי "מה הסיפור הזה של האופרה"! תודה על מה שאת ומי שאת.נהנינו מבחירת היצירות, נהנינו מההסברים, ומעל לכל נהנינו מהביצוע שלך."

"חשתי צורך לשתף אותך בתחושתי הנפלאה בגילוי העולם החדש שאֶת השער אליו את היא זו שפתחה לרווחה. אופן הלימוד המיוחד שלך, המאופיין בהמחשה חיה ומלאת התלהבות, הותיר אצלי (כמו אצל כולם, לדעתי) רושם חיובי עז."

"נהניתי מאד מאופן ההגשה שלך את חומר הלימוד, הידע הרב שלך, הסיפורים הרבים שאת משלבת וההתלהבות שלך שהדביקה אותי. תודה ענקית!!"

"הרשי נא לי להודות לך על הדיוק, המקצועיות והטעם הטוב שלך שמקנים לכל העשייה שלך גוון מיוחד. "שאפו"!"

"רציתי להודות לך מקרב לב על השנה המענינת, המרתקת והנפלאה שהעברת לנו בלימודי המוסיקה."